underground ddl forum
Pe underground forum gasesti softuri pentru windows si linux, games, music, movie, downloads, hack, cracks, software, warez , funny, porn, flash, manele, muzica, gratis, downloads
Lista Forumurilor Pe Tematici
underground ddl forum | Reguli | Inregistrare | Login

POZE UNDERGROUND DDL FORUM

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
Kitana pe Simpatie.ro
Femeie
25 ani
Bucuresti
cauta Barbat
25 - 48 ani
underground ddl forum / SPAM FORUM / Tanara lovita pe trecerea de pietoni sub ochii politiei Moderat de EvELynE
Autor
Mesaj Pagini: 1
Odin
Moderator

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 845




Sclavii lui voiculescu ne dau o stire legata de o tanara studenta lovita pe trecerea de pietoni, care a stat 20 de minute pana a venit salvarea iar politistii au lasat-o pe jos ca un gunoi sa astepte.

MA INFURIE nu numai pasivitatea politistiilor… care strigau ca suntem politie nu salvare, ma infurie pasivitatea femeii cu Audi A8 care a lovit-o pe fata care statea si se uita… ma infurie… cel mai tare SCLAVII LUI VOICULESCU (niciodata nu le-am spus asa) care fac o stire din moartea lenta a unei fete cu carti si ochelari de vedere pe trecerea de pietoni.

Pai imi dadeam demisia de la trust si urcam fata aia in Mitsubishi L200 alea de la antena 3, si prin parc o luam pana la spital…

NENOROCITI… fata aia o sa fie pe constiinta politistilor, a femeii care a lovit-o si a jogodiilor, nemerniciilor de oameni numiti ziaristi de la antena3 (nu toti, doar cei ce au filmat scena asta) .

Ipotetic si Tariceanu putea sa dea o patrula cu Bmw cu care se plimba sa o duca pe fata cu escorta.Vezi Doamne, nu putea ca poate il atacau teroristii…

Este trist ca am ajuns o societate de VITE incaltate, ce nu putem vedea decat intr-o directie si sa radem ca prostii la televizor.

sursa:dvictor.wordpress.com


pus acum 18 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la